Základní info o mě

29. září 2007 v 20:11 | Nymphadora |  Moje maLičkoSt
Jméno: Nicole.Fakt mě dokáže naštvat,když mi někdo neustále říká Nikolo,jelikož mě prostě oslovuje jiným jménem.No mým jménem si užiju,ale už se to snažím zkousnout. nedávno se mě angličtinář ptal,proč mě tak rodiče pojmenovali x). Kdybych byla kluk,mtak bych se jmenovala Marek nebo Martin.

Nickname: Nymphadora. Ani nevím,jak jsem k tomu přišla. Měla jsem nick NymfadoraT,ale pak jsem ho potřebovala změnit a napadla mě anglická verze tohohle jména. V poslední době jsem si k tomu ještě přidala Sept,což je francouzky sedum x). Jinak můj celej nickanem zní Nymphadora as Bellartix Lestrange alias Čachtická paní = Dráček vlkodláček. Hráblý ne?
Záliby: Tady ani nevím,co uvést. Rozhodně mě baví číst (historie,fantasty,beletrie,na odlehčení občas nějakej podivnej divčí román),koukat na dvd,psát (i když nevím,co s tím talentem.. jako jestli je nebo ne...),hudba (Manowar,Three Days Grace,hodně písní z filmu,Simple Plan....),cestování,psychologie (ji teď mám na střední a asi bych v ní chtěla pokračovat,znaková řeč...
Povaha: Asi takhle dokonce jedna má kámoška o mě řekla,že jsem zlá mrcha... no a co? Tak,ale musím říct,že v nové škole jsem jiná. V poslední době mě nějak opustila ironie (snad se vrátí),sarkasmus naopak zůstal.Mrcha asi jsem taky tak trochu,ale někdy se to vážně jinak nedá. Třeba nemám nervy na takové hysterky,které začnou bulet,když jim něco řeknu,ale hlavně,že ona hysterka to v pohodě může říkat mě. Hm dokážu lidi pořádně vytočit (jedna holka byla dost naštvaná,vyběla z pokoje a práskla dveřma tak,že se málem vysklily),no tak jsem i mírnej cholerik.Sice se snažím moc nevybouchnout,ale když se toho nahromadí moc - buď vybouchnu nebo se sesypu já.V poslední době jsem v celku živej,zapomnětlivej člověk. Když se mi něco nevydaří podlehnu lehké formě pesimismu a to jsem pak zadumaná. Jinak vidím svět v celku reálně,jen mám dojem,že si o většině lidí nedokážu myslet špatné věci,to se mi často stává u knižních a filmových záporáků,prostě nemůžou být tak špatný... No dokážu se taky postavit za člověka a účelně ho slovně bránit. Ehm pár lidí dokonce začalo tvrdit,že jsem vtipná. Na druhou stranu jsem citlivej člověk,některé věci mě dokážou dost vzít i když to na mě není poznat. Já se tím týrám,ubíjím a pak prostě někdy vybouchnu. Když už mám takovej výbuch slz (což není zas tak často),tak si lížu rány někde v koutku osamotě...
Škola,atd... : Jsem momentálně v prváku,což je jakž takž. Jen ti starší si nás tak blbě prohlíželi. Druháci házeli machra,že to tady už znají. třeťáci v pohodě a čtvrťákům to je fuk x). Hm profesoři jsou skvělí a jsem ráda,že mám pár speciálních předmětů. Jinak studuju pedagogiku x). Zrovna jsem se přihlásila do znakové řeči a asi začnu spoluopracovat s jednou organizací zabívající se prevencí drog.
Bydliště: Takové malé,ok tak ne malé,ale střední,město,kterých je v republice dost. Přesněji byste mě mohli hledat mezi Brnem a Vídní x))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maran maran | Web | 15. listopadu 2007 v 19:14 | Reagovat

jo ty povahové rysy sou mi nějak povědomé .. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.